بار مجاز هواپیمایی آذربایجان - دل سفر

بار مجاز هواپیمایی آذربایجان توسط شرکت های هواپیمایی که به مقصد باکو پرواز می کنند تعیین می شود. این شرکت ها با توجه به مقررات خود باز مجاز هواپیمایی آذربایجان را مشخص و برای هر بار غیرمجازی تعرفه جداگانه قرار می دهند.

برای پرواز هواپیمایی آزال آذربایجان هر مسافر تنها میتواند یک چمدان کوچک که قابل قرارگیری در کابین هواپیما در قسمت بالای سر تعبیه شده به وزن حداکثر 10 کیلو داشته باشد اگر نیاز به استفاده از چمدان بزرگتر داشته باشد میتواند 1 چمدان به وزن حداکثر تا 23 کیلو به قسمت بار مجاز هواپیمایی آذربایجان تحویل دهد و مبلغ 25 یورو یا 30 دلار برای هر طرف مجزا از بلیط بپردازد به عبارتی 50 یورو یا 60 دلار برای رفت و برگشت این مبلغ را هم میتوانید در زمان خرید بلیط بپردازید و هم در زمان سفر در فرودگاه آنرا جداگانه به کانتر تحویل بار مجاز هواپیمایی آذربایجان و بلیط پرداخت بفرمایید.

 خرید بلیط هواپیما باکو در سال‌های اخیر از طریق راه‌های زیادی امکان پذیر است و افرادی که قصد سفر به باکو را دارند میتوانند بلیط هواپیما باکو را بسیار آسان تر و سریع تر از گذشته تهیه کنند. دل سفر خدمات فروش بلیط هواپیما باکو را با کمترین کارمزد و بهترین ساعات پروازی برای مسافران ارائه می کند. ما در باکو هستیم یعنی مقصد سفر شما و میتوانیم به شما در رقم خوردن یک سفر به یادماندنی کمک کنیم. 

باکو پایتخت آذربایجان و عروس زیبای قفقاز، شهری واقع در ساحل زیبای خزر و تاریخی بزرگ، خواهر خوانده ی تبریز و یکی مقصد جدید گردشگری است.

هواپیمایی آزال از بهترین و بزرگ ترین شرکت های هواپیمایی قفقاز و حتی خاورمیانه است، این هواپیمایی که دارای ناوگان با عمر کمتر از 10 سال است، سالیانه در 40 مسیر هوایی و در 25 کشور فعالیت دارد. هواپیمایی آزال در سال 2016 2 میلیون مسافر را جا به جا کرده است. این هواپیمایی دارای امن ترین مسیر پروازی است. برای اطلاعات بیشتر مطلب آخرین سقوط هواپیما در ایران را مرور کنید.

عمر هواپیماهای آزال بسیار کم است و دارای 23 هواپیمای تازه ساخت است که در مسیر های مختلف پروازی خدمات بسیار مطلوبی به مسافران ارائه می کنند.

قیمت بلیط خارجی هواپیما باکو با هواپیمایی آزال به صورت یک طرف و رفت و برگشت محاسبه میشود و دارای یک کلاس پروازی v است، مدت زمان این پرواز یک ساعت و ده دقیقه است.

شرکت هواپیمایی ماهان دارای 54 فروند هواپیما است، که در مسیر های مختلف هوایی داخلی و خارجی از جمله پرواز باکو فعالیت دارند

هواپیمایی ماهان دارای سه پرواز رفت و برگشت در هفته به مقصد باکو است، این هواپیمایی با پروازهای دارای تاخیر کم و منظم نزد هموطنان زبانزد است

قیمت و خرید بلیط خارجی هواپیما باکو با هواپیمایی ماهان به صورت یک طرف و رفت و برگشت محاسبه میشود و دارای یک کلاس پروازی است، مدت زمان این پرواز یک ساعت و ده دقیقه است

بار مجاز هواپیمایی آذربایجان در هواپیمایی ماهان به باکو شما امکان داشتن 10 کیلو بار دستی و 30 کیلو چمدان برای قسمت بار خواهید داشت

نکته مهم : هرمسافر باید 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشد.

شرکت هواپیمایی بوتا یک شرکت هواپیمایی خصوصی در آذربایجان است که در تابستان 2017 و با حضور رئیس جمهور آذربایجان افتتاح شد. شرکت هواپیمایی بوتا اولین هواپیمایی کم هزینه در آذربایجان است، که زیر نظر هواپیمایی آزال آذربایجان فعالیت می کند.

اولین پرواز برنامه ریزی شده‌ی این هواپیما در سپتامبر به وقوع پیوست. هواپیمایی بوتا در مسیرهای کوتاه برد هوایی فعالیت می کند و عمده فعالیت آن مربوط به خاک آذربایجان و شهرستان های این کشور است. پرواز تهران باکو نیز توسط هواپیمایی بوتا انجام میشود که فعلا در هفته یک پرواز است و در آینده بیشتر خواهد شد.

 

قوانین هواپیمایی بوتا

بار مجاز هواپیمایی آذربایجان در هواپیمایی بوتا نیز مقررات حمل بار به مانند آزال است، یعنی شما اجازه حمل 10 کیلو بار با خود به داخل هواپیما و اگر قصد حمل بار بیشتر دارید میتوانید با پرداخت 25 تا 30 دلار  یک چمدان 23 کیلوگرمی به قسمت بار تحویل دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در باره هر یک از هواپیمایی های آذربایجان می توانید با خرید بلیط هواپیما دل سفر تماس بگیرید.

 نکته مهم : هر مسافر باید 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشد.

 

برچسب ها {{item.name}}