رفرنس بلیط هواپیما چیست؟ - دل سفر

شاید برای شما هم این سوال مطرح شده باشد که رفرنس بلیط هواپیما چیست؟ در جواب باید بگوییم که بر روی هر بلیطی یک رفرنس بلیط هواپیما درج شده است. عبارت انگلیسی رفرنس بلیط هواپیما Booking Ref است که رفرنس بلیط شما در زیر آن درج شده است.

هر رفرنس بلیط هواپیما برای مجموعه مسافرینی که همزمان در یک مسیر پروازی بلیط خود را رزرو کرده باشند یکسان است. رفرنس بلیط هواپیما از ۵ کاراکتر حرف و عددی تشکیل شده است.

بعد از اینکه بلیط هواپیما را خریداری کردید رفرنس بلیط هواپیما به ایمیل شما فرستاده می شود. این رفرنس در واقع نشانه موفقیت آمیز بودن مراحل خرید شماست. شما با این شماره رفرنس می توانید بلیط خریداری شده هواپیما را در صورت بروز هر مشکلی پیگیری کنید.

شما با در اختیار داشتن رفرنس بلیط هواپیما خودتان می توانید بلیط خودتان را پیگیری کنید. و در هر لحظه ای اگر مشکلی برای بلیط شما پیش آمد دوباره بلیط خریداری شده خودتان را بازیابی کنید.

اگر در مراحل خرید و پرداخت قیمت بلیط هواپیما مشکلی برای شما پیش بیاید و در صورتی که بلیط خودتان را به صورت بلیط چارتر خریداری کرده اید می توانید درخواستی تنظیم کنید و آن را به شرکت چارتر کننده بلیط هواپیما بفرستید تا آنها به مشکل شما رسیدگی کنند.

همکاران ما در دل سفر همه روزه به صورت شبانه روزی حتی در رزوهای تعطیل نیز آماده جوابگویی به پرسش های شما درباره موارد پیش آمده برای رفرنس بلیط هواپیما هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رفرنس بلیط هواپیما چیست؟ می توانید با آنها در ارتباط باشید و همچنین بلیط صادر شده خودتان را در مراحل مختلف خرید بلیط هواپیما پیگیری کنید.

برای اینکه رفرنس بلیط هواپیما خودتان را پیگیری کنید می توانید به سایت ایرلاین یا شرکت هواپیمایی که بلیط تان را از آنجا خریداری کرده اید بروید و به بخش سنجش اعتبار بلیط وارد شوید. در این بخش اطلاعات درخواستی را پر کنید و اینتر را بزنید تا بتوانید پیگیری بلیط خریداری شده هواپیما را مشاهده کنید.

به عنوان مثال در صورتی که بلیط هواپیما را از ایرلاین کاسپین خریداری کرده اید، به سایت کاسپین مراجعه کنید و در صفحه اول آن گزینه آبی رنگ «کنترل اصالت بلیط» را بزنید. صفحه ای برایتان باز می شود که در این صفحه می توانید با وارد کردن شماره رفرنس بلیط هواپیما درستی اطلاعات و اعتبار بلیط صادر شده برای خودتان را پیگیری کنید.

اگر بلیط شما گم شد و نیاز داشتید که دوباره از بلیط خریداری شده هواپیما پرینت بگیرید می توانید با وارد کردن رفرنس بلیط هواپیما و شماره موبایل خودتان دوباره از نمونه واچر بلیط خریداری شده هواپیما پرینت تهیه کنید و به راحتی به پیگیری بلیط خریداری شده هواپیما خودتان اقدام کنید.

درباره وارد کردن مشخصات گروهی در شرایط عادی تنها شخصی که از سمت همه مسافران نمایندگی دارد می تواند برای ثبت و بستن قرارداد به دل سفر برای رفرنس بلیط هواپیما خریداری شده هواپیما مراجعه کند.

شما در مجموعه خرید بلیط دل سفر می توانید از تمامی ایرلاین های موجود در شبکه هوایی داخلی و خارجی اطلاع حاصل کنید و بهترین بلیط را با توجه به بودجه و شرایط خود تهیه و از سفرتان نهایت لذت را ببرید. همچنین در دل سفر به امکان کنسلی بلیط دسترسی دارید و در صورت بروز هر گونه مشکلی می توانید با توجه به قوانین تغییر و کنسلی بلیط ماهان و سایر ایرلاین های ایرانی و خارجی اقدام به کنسل کردن بلیط خودتان در کمترین زمان بکنید.

 

برچسب ها {{item.name}}
;