نمونه واچر بلیط - دل سفر

نمونه واچر بلیط چگونه است؟ واچر بلیط چیست؟ نمونه واچر بلیط تخفیفی به چه نحوی است؟ این سوالاتی است که از ما می شود. برای دانستن جواب این سوالات با ما همراه باشید.

نمونه واچر بلیط در واقع سند مالکیت زمانی و علامت قطعی شدن خرید بلیط شما است. شما با استفاده از مشخصات و شماره واچر بلیط صادر شده می توانید به بلیط خودتان در تمامی سامانه های فروش بلیط مثل کنسل بلیط هواپیما آسمان دسترسی داشته باشید و از خرید و کنسل بلیط خودتان اطمینان حاصل کنید.

در صورتی که بعد از کامل کردن مرحله های خرید بلیط هواپیما در سایت دل سفر، بلیط به ایمیل شما ارسال نشد، خواهشمندیم ابتدا قسمت های Junk ، Spam  یا Promotion ایمیلی را که در سایت وارد کرده اید را کنترل کنید تا اطمینان حاصل کنید که بلیط خارجی خریداری شده شما به اشتباه وارد این بخش ها نشده باشد.

بعد از اینکه از ارسال شدن این پیام به ایمیل تان مطمئن شدید می توانید از بلیط خودتان پرینت بگیرید و آن را تا زمان پروازتان در پیش خودتان نگه دارید. اما اگر این پیام را در هیچ یک از بخش های ایمیل تان پیدا نکردید هر چه زودتر با بخش پشتیبانی سایت دل سفر تماس بگیرید و مورد را گزارش کنید تا همکاران ما زودتر به مشکل شما رسیدگی کنند و علت فرستاده نشدن شماره نمونه واچر بلیط را پیدا کنند و برای شما این شماره را دوباره بفرستند.

همینطور در صورتی که با نام کاربری خرید بلیط خارجی خودتان را انجام دهید. به حساب کاربری خودتان در سایت دل سفر بروید و بایگانی بلیط های خریداری شده خودتان را در این بخش کنترل کنید و از صادر شدن بلیط تازه خریداری شده مطمئن شوید و از همانجا نیز می توانید نسبت به پرینت بلیط هواپیما اقدام کنید.

Entertainer

یکی از شرکت هایی می باشد که این واچر های تخفیف را ارائه می کند. این شرکت بیشتر در کشور های خاورمیانه، آسیا، آفریقا و اروپا فعالیت می کند و هم اکنون با ۴۶ محصول، ۴۰ شهر از ۱۵ کشور جهان را پوشش میدهد.

هدف استفاده از واچر کاهش هزینه ی سفر است که این کاهش هزینه شامل تفریحات، رستوران ها، کافه ها و فست فود ها می باشد .

نحوه استفاده در مراکز تفریحی

شما با داشتن یک عدد واچر برای یک مرکز تفریحی و رفتن به آنجا از طریق آدرس مشخص شده در واچر ، فقط با پرداخت یک ورودی و ارائه واچر تخفیف آن مرکز ، ۲ عدد بلیط ورودی آنجا را دریافت خواهید کرد. یعنی متصدی فروش بلیط از شما پول یک بلیط ، و یک واچر تخفیف را دریافت می کند اما به شما ۲ بلیط  می دهد. بنابراین ۲ نفر می توانند از آن مرکز استفاده کند.

به عنوان نمونه فرض کنید شما و همسرتان قصد رفتن به استانبول را دارید. شما می توانید با تحویل دادن واچر تخفیف خود و تنها با پرداخت هزینه ۱ نفر ، ۲ بلیت استانبول دریافت می کنید.

فرض کنید اگر قیمت ورودی وایلد وادی برای یک نفر ۳۰۰ درهم باشد شما با داشتن واچر برای دو نفر فقط ۳۰۰ درهم بجای ۶۰۰ درهم پرداخت میکنید.

 

نحوه استفاده در رستوران های و کافه ها

فرض کنید شما و همسفرتان یک واچر برای رستوران خاصی را دارید. به آدرس نوشته شده در واچر مربوطه می روید. ابتدا واچر را به مسئول صندوق نشان دهید تا از راهنمایی های او استفاده کنید. سپس از منو غذایی که برای شما آورده می شود، یک غذا را انتخاب کنید. فرض کنید غذای انتخابی شما ۶۵ درهم است. بنابراین واچر را به همراه ۶۵ درهم داده، اما به شما از آن غذا دو پرس خواهند داد. یعنی پرس دوم کاملا رایگان.

پس شما برای دو پرس غذا به قیمت ۱۳۰ درهم ، فقط پول یک پرس غذا ( یعنی ۶۵ درهم) و یک عدد واچر پرداخت کرده اید.

فرضاً شما و همسفرتان ۴ روز در شهر دلخواه تان اقامت دارید. بنابراین ۸ وعده غذا (نهار و شام) در آنجا صرف خواهید کرد. حال اگر با استفاده از نمونه واچر بلیط در هر وعده غذایی به طور متوسط ۶۵ هزار تومان هزینه شما کاسته شود، در مجموع ۵۲۰ هزار تومان هزینه سفر شما کاهش خواهد یافت.

شما در مجموعه خرید بلیط هواپیما دل سفر می توانید از تمامی ایرلاین های موجود در شبکه هوایی داخلی و خارجی اطلاع حاصل کنید و بهترین بلیط را با توجه به بودجه و شرایط خود تهیه و از سفرتان نهایت لذت را ببرید. همچنین در دل سفر به امکان کنسلی بلیط دسترسی دارید و در صورت بروز هر گونه مشکلی می توانید با توجه به قوانین تغییر و کنسلی بلیط ماهان و سایر ایرلاین های داخلی و خارجی اقدام به کنسل کردن بلیط خودتان در کمترین زمان بکنید.

 

برچسب ها {{item.name}}