بلیط ارزان هواپیما , بلیط هواپیما ارزان ماهان | دل سفر

بلیط ارزان هواپیما یکی از خواسته های اصلی مسافرانی است که قصد سفر با هواپیما را دارند. بلیط هواپیما ارزان نسبت به خدمات و امکاناتی که در پیش روی شما می گذارد دارای قیمت منطقی تری است و برخلاف تبلیغات و نظر عامه مردم که هواپیما را گران قیمت می دانند, اینگونه نیست. شما برای رسیدن به ارزان ترین بلیط باید کمی جستجو و صبر و حوصله به خرج بدهید تا به بلیط اقتصادی تری برسید. اینگونه متوجه خواهید شد که برخلاف تصور عموم بلیط ارزان هواپیما نیز پیدا می شود.

شما در پروازهای هوایی با دو نوع بلیط سیستمی و چارتر رو به رو هستید که در هر کدام نیز می توانید بلیط ارزان هواپیما را پیدا کنید. البته بلیط سیستمی قیمت های یکسانی دارد و در برخی موارد از قیمت های ارزان تری برخوردار است ولی در نوع چارتری بیشتر شاهد تغییرات قیمتی هستید و می توانید بلیط هواپیما را برای سفرتان در بین آنها پیدا کنید.

بلیط ارزان هواپیما ماهان

در پروازهای پرمسافر و زمان هایی که متقاضی سفر زیاد است, مثل ایام نوروز و مناسبت های خاص بلیط گران تر است. پس نمی شود به راحتی بلیط ارزان هواپیما ماهان پیدا کرد. در پروازهای مقصدهای داخلی نیز مثل مسیرهای تهران-کیش و تهران-مشهد که مسافر زیادی هر سال به آنجا می روند بلیط ها به صورت سالانه توسط شرکت های چارتر کننده خریداری می شود.این مورد می تواند امید شما را برای پیدا کردن بلیط ارزان در این مسیرها بیشتر کند. باز هم تاکید می کنیم که این مورد شاید در مواقع عید و تابستان کمی جور در نیاد و درست نباشد. هرچه باشد امکان تعیین قیمت ها در دست شرکت چارتر کننده است و این شرکت می تواند هر وقت که خواست و تشخیص داد بلیط ها را گران تر یا ارزان تر کند.

بلیط ارزان هواپیما دل سفر

بلیط هواپیما ارزان از کجا بخریم؟

بلیط هواپیما ارزان یکی دیگر از دغدغه های مسافران خارج از کشور است. شما اگر بتوانید برای سفرتان بلیط هواپیما ارزان پیدا کنید مسلما در هزینه های شما تا حدی صرفه جویی خواهد شد. هر روزه بلیط های زیادی در سامانه هوایی کشور به فروش می رسد که این بلیط ها دارای تنوع قیمتی بسیار زیادی هستند. در بین این بلیط ها شما می توانید به بلیط هواپیما ارزان خودتان برسید. درست است که شما هواپیما را برای زودتر رسیدن به مقصدتان و صرفه جویی در زمان انتخاب کرده اید و حاضر هستید برای اینکه زمان شما از بین نرود هر چقدر که نیاز باشد پرداخت کنید.ولی در کنار ارزش مندی زمان می توانید بلیط خودتان ارزان تر از بقیه بلیط ها خریداری کنید. با این کار شما با یک تیر و نشان می زنید. هم بلیط هواپیما ارزان می خرید و هم زمان تان را از دست نمی دهید.
 

خرید بلیط ارزان تر هواپیما

برای ارزان تر خریدن بلیط باید به نکته هایی توجه کنید. دقت کنید که شما هم در بلیط چارتر و هم در بلیط سیستمی می توانید بلیط هواپیما ارزان پیدا کنید. شاید در سیستمی بلیطی را بخرید که از همتای چارتر شده اش ارزان تر پیدا شود. اگر در زمان های شلوع و پرمسافر قصد سفر دارید خرید بلیط از هر دو نوع تفاوت چندانی باهم ندارد. مثلا در روزهای تعطیل و خاص فرقی نمی کند که بلیط شما چارتری باشد یا سیستمی. هر دو در قیمت تان چندان متفاوت نیست.اما در روزهایی که مسافر کم است برای اینکه بلیط شما ارزان تر در بیاید می توانید از بلیط هایی که شرکت های چارتر کننده ارائه می دهند استفاده کنید. این شرکت ها بلیط ارزان هواپیما را برای شما فراهم می کنند.

آیا بلیط ارزان برای هواپیما وجود دارد؟

این به این خاطر است که شرکت های چارتر کننده در این زمان ها قیمت صندلی های مانده در هواپیما را پایین می آورند تا متوجه ضرر نشوند و بتوانند همه صندلی های اجاره کرده خودشان را به فروش برسانند. این روند در ساعات نزدیک به پرواز هواپیما نیز تشدید می شود و در ساعات مانده به زمان پرواز قیمت های ارزان تر و پایین تر می آید.

در مورد بلیط ارزان هواپیما بیشتر بدانید:

  • شما باید قیمت های همه این پروازها را کنترل کنید و منتظر فرصتی مناسب برای خرید بلیط ارزان هواپیما باشید. همین که شرایط را با اوضاع خودتان موافق دیدید دست به کار شوید و بلیط دلخواه خودتان را در زمان های باقیمانده به پرواز انتخاب و خریداری کنید. این کار اصلا هم سخت نیست فقط باید کمی حوصله و تحمل به خرج بدهید.

توجه شما را به یک نکته بسیار مهم جلب می کنیم و آن این است که همیشه به دنبال بلیط ارزان هواپیما بودن کار چندانی معقولی نیست. به این دلیل که احتمال دارد شما در هر بررسی فقط به قیمت ارزان هواپیما دقت کامل داشته باشید و از سایر ویژگی های ایرلاین غافل شوید. پس ارزان تر خریدن بلیط همواره کار درستی نیست. در هنگام خرید بلیط هواپیما علاوه بر ارزانی باید به امکانات هواپیما نیز توجه کنید. در یک هواپیما صندلی ها به کلاس های پروازی مختلفی تقسیم شده اند که در کدام از این کلاس ها امکانات متفاوتی در اختیار مسافر قرار می گیرد. 

البته این شرایط بر روی قیمت بلیط هواپیما اثر می گذارند. کاری که شما باید بکنید این است که در موقعی خرید بلیط باید تمامی شرایط بلیط ها را با هم مقایسه کنید و بلیط ارزان تری را با توجه به خدمات و امکانات هواپیما پیدا کنید. نه اینکه تمام دغدغه شما پایین بودن قیمت بلیط هواپیما باشد. 

چگونه می توان بلیط ارزان هواپیما را پیدا کرد؟

به این نکته در همین ابتدای بحث توجه کنید که بلیط ارزان هواپیما فقط مختص بلیط های چارتری نیست و شما می توانید هم در بلیط های چارتری و هم در بلیط های سیستمی به دنبال بلیط ارزان هواپیما باشید. 

در بعضی مواقع احتمال دارد بلیط هواپیما را در بلیط سیستمی ارزان تر از بلیط چارتر بیابید. ارزان بودن بلیط ربطی به نوع بلیط شما ندارد بلکه کاملا با زمان مسافرت شما در ارتباط است. زمان سفر شما تعیین می کند که کدام نوع بلیط ارزان تر است و کدام گران تر. در زمان های پیک و پرترافیک بلیط های چارتر در اولویت هستند و در زمان هایی که مسافر کمی برای سفر وجود دارد قیمت هر دو نوع بلیط سیستمی و چارتر تفاوت چندانی با همدیگر ندارند. 

چرا بلیط هواپیما ارزان می شود؟

دلیل این موضوع نیز به این برمی گردد که شرکت های چارتر کننده در زمان های پر مسافر سعی می کنند قیمت صندلی های چارتر شده خودشان را پایین بیاورند تا بتوانند همه صندلی ها را در زمان تعیین شده برای پرواز به فروش برسانند.

این تغییر قیمت هر چه به زمان پرواز هواپیما نزدیک تر می شود، بیشتر و قیمت بلیط ها به اندازه خیلی زیادی ارزان تر می شود. کاری که شما باید بکنید این است که منتظر این زمان های انتهایی باشید و درست زمانی که بلیط به ارزان ترین حد خود رسید بلیط هواپیمای خودتان را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید. 
 

آیا بلیط ارزان برای هواپیما وجود دارد؟

سایت بلیط ارزان هواپیما

اگر سایت همه بلیط ها را شامل نشود احتمال دارد نتوانید پایین ترین و ارزان ترین قیمت بلیط را نیز پیدا کنید. احتمال دارد بلیطی در یک مقصد پروازی بشود که ارزان تر نیز باشد ولی در سایتی که شما از آن خرید می کنید نشان داده نشود.

برای خیلی از افراد که قصد سفر با هواپیما را دارند بلیط ارزان هواپیما در اولویت است. این مسافران در این سایت ها بیشتر از هر چیزی به دنبال خرید بلیط ارزان تر هستند. برای اینکه این دسته از مسافران به خواسته خود برسند باید جستجوی آنها تنوع زیادی داشته باشد. شما به راحتی می توانید بلیط موردنظرتان را از سایت دل سفر تهیه کنید و دیگر مشکلی از بایت ایستادن در صف های طولانی نداشته باشید. شما در دل سفر با مجموعه کاملی از بلیط ها روبه رو هستید که امکان انتخاب شما را بهتر می کند. شما به تمامی بلیط های سیستمی و چارتر با هر نوع کلاس پروازی و با هر نوع هواپیما با ایرلاین های مختلف دسترسی دارید و بلیطی نیست که موجود باشد و شما نتوانید آن را در دل سفر پیدا کنید. همه بلیط ها در مجموعه جامع دل سفر یکجا جمع شده اند تا کار انتخاب و خرید بلیط شما به مقصد دلخواه تان راحت تر باشد.

خرید راحت و دسترسی بالا و امنیت از مولفه هایی است که در دل سفر رعایت شده تا تجربه خرید بلیط آنلاین شما به یکی از شیرین ترین تجربه های شما تبدیل شود و در همان ابتدای سفرتان روزهای خوب و لذت بخشی را تجربه کنید. شما در بخش جستجو با مشخص کردن زمان و مقصد خودتان بدون اینکه نیازی به ثبت نام باشد می توانید همه بلیط های موجود در سامانه را مشاهده کنید.

در رابطه با بلیط ارزان هواپیما بیشتر بخوانید:

شناسه نرخی بلیط هواپیما 

مدارک لازم برای پرواز خارجی

برچسب ها {{item.name}}
;